Залишити заявку
Проєкти
Хто ми
Як працюємо
Бібліотека
Контакти
Вакансії
Дослідження доступності
міських просторів
2021
BigCity
Lab
Ціль
Виявити основні проблеми доступності міста та навести нормативні документи, які описують конкретні рішення.

Міські простори є недоступними, некомфортними та часто небезпечними в користуванні не лише для маломобільних людей, а й загалом для всіх містян. Ми сконцентрувалися на пошуку проблем доступності, з якими стикаються маломобільні особи, адже вони найсильніше відчувають недоступність міських просторів.

Якщо ми виправимо проблеми для маломобільних людей, то міста стануть безбар'єрними для всіх. Ми дослідили державні норми, щоб дізнатись, як вирішувати ці проблеми, та виявити ті, які залишилися неврегульованими.
Для кого
Для тих, хто впливає на доступність в містах, але не знає, з чого почати.

В міських просторах є багато фахівців з різних сфер, які впливають на їхню доступність: працівники муніципалітетів, комунальних підприємств, власники громадських будівель та помешкань, архітектори, проєктанти, будівельники та ін. Однак вони не завжди до кінця усвідомлюють масштаб проблем з доступністю, які є в містах, та як їх вирішувати. Щоб ці особи змогли зробити перші кроки, ми описали групи маломобільних людей, виклики, з якими вони стикаються, та нормативні документи, які пропонують конкретні рішення.